אם גם אתם, כמו זוגות אחרים רבים, מרגישים שהזוגיות מעיקה עליכם, שאתם עייפים מן המריבות והחיכוכים ואולי אתם אפילו שוקלים להיפרד, הרי שהגעתם לרגע חשוב של חשבון נפש בחייכם. בשל חשיבות הנושא והשפעתו המשמעותית על חייכם ועל חיי הקרובים לכם, מן הראוי להקדיש זמן ומחשבה עם יועץ זוגי או בלעדיו בטרם תחליטו מהי הדרך הנכונה עבורכם.

יועץ זוגי עושה לכם סדר בראש. מכלול החיים המודרניים מעמיד בפנינו אתגרים בכל תחומי החיים: אישי, מקצועי, חברתי, משפחתי וכמובן – זוגי. חלוקת התפקידים המסורתית במשפחה, שהיתה מקובלת במשך דורות רבים, אינה מתאימה עוד למציאות החיים במאה ה-21. מצב זה מחייב אתכם כזוג להיערכות מחודשת וכל זוג צריך לקבוע לעצמו את “כללי המשחק” בהתאם לצרכים ולרצונות שלו.

מי אני?

שמי מנחם יוספי, אני יועץ זוגי, יועץ מיני, וכן מגשר. במשך השנים התמקצעתי  בפסיכולוגיה, טיפול זוגי, גישור, אימאגו, תורת הגשטאלט, דמיון מודרך, ייעוץ מיני, משפטים, מוזיקה ועוד. לימוד תחומים אילו ועיסוק בהם, יחד עם ניסיון חיים מקצועי ואישי, הכשירו אותי לעסוק בייעוץ למגוון מצבי חיים והם מסייעים בידי לעזור לכם להתגבר על משברים ולמצוא את הדרך שלכם לצמיחה והתפתחות.

זוגות ויחידים מכל קשת הגילאים והתרבויות, המעוניינים לשפר את חייהם, להכניס לזוגיות שלהם אלמנטים מעצימים או להבדיל – להיפרד באופן הגון ואפקטיבי, מגיעים אלי לקבלת טיפול זוגי, ייעוץ מיני או שירות גישור לגירושין.

יועץ זוגי בירושלים

אני יועץ זוגי שנים רבות ושואב סיפוק רב מן ההצלחה של לקוחותיי לרכוש כלים להתמודדות אפקטיבית עם מצבי משבר זוגיים, להשתמש בהם בתבונה ולשפר את איכות חייהם. בזכותכם אני עושה את עבודתי בהנאה גדולה, וזהו הדבר שמקל מאוד על המלאכה הלא פשוטה זו.
אתם מוזמנים לפנות אלי, לאחת הקליניקות שלי בירושלים או במעלה אדומים, כאשר אתם מחפשים יועץ זוגי או מטפל זוגי עם יחס אישי, ניסיון רב ואהבת אדם.

טיפול זוגי אפקטיבי

עבודתי עם זוגות כוללת אלמנטים אימוניים וטיפוליים. יועץ זוגי טוב מסייע לכם למקד את הבעיות, לדון בנושאים המורכבים המטרידים אתכם, להפוך אותם לברורים ומובנים יותר ולפתוח אתכם לפתרונות שונים לקונפליקטים שלכם. אפשר לומר שהתקשורת בין בני הזוג והעמקתה, היא ברובם המכריע של המקרים הסוד להצלחת התהליך.

לרוב מספר הפגישות עבור טיפול זוגי נע בין 10 ל-20, בחלקן אישיות (עם כל אחד מבני הזוג), ובחלקן זוגיות. אורך הפגישה נע בין שעה לשעה וחצי. המפגשים נערכים בשפות: עברית, אנגלית ורוסית ומתקיימים באחת מן הקליניקות שלי במעלה אדומים או בירושלים.

אתם לא לבד, השאירו פרטים באתר. כמו כן, אשמח לעמוד לרשותכם ולהשיב על שאלותיכם בטלפון: 054-2232525. עומד לרשותכם בלוג יעוץ זוגי העוסק במגוון נושאים נפוצים. אתם מוזמנים לקרא ולהשתתף.