חווים משבר זוגי? כמו החיים עצמם, גם הזוגיות איננה סטאטית ויש בה עליות ומורדות. למעשה חשוב לזכור שדווקא לאחר שיא מסוים בזוגיות, צפויה להגיע ירידה כלשהי. מצב זה מאפיין את התקופה שאחרי החתונה, לידת תינוק, מעבר דירה או כל שינוי אחר, הגם שהיה צפוי והוא מבורך.

החיים שאחרי השיא הם לעיתים קרובות פחות מרגשים ממה שדימיינו ובשלב הזה נחשפים לפעמים צדדים פחות זוהרים שלנו כבני הזוג. תקופה זאת מהווה זמן הסתגלות לסיטואציה החדשה והיא טומנת בחובה לא מעט אתגרים לזוגיות. ייתכן שאינכם מרגישים שאתם חשים בבואו של משבר זוגי, אבל היו עם יד על הדופק ובמקרה הצורך אל תהססו להיעזר בשירותי ייעוץ זוגי.

 נפילת מתח

ההכנות לקראת “אירוע השיא” ממלאות אותנו באדרנלין, גורמות לנו להיות ממוקדי מטרה ולחתור אליה יחד כזוג בנחישות ובאופטימיות. בלהט העשייה אנחנו לעיתים קרובות מדחיקים קשיים ומתעלמים ממהמורות. אבל חשוב לדעת שהקשיים והמהמורות לא נעלמים. הם נוטים לחזור ולעלות אל פני השטח לאחר ירידת המתח ועם הכניסה לשגרה החדשה. זוגות רבים פונים בתקופה זאת לקבלת ייעוץ זוגי שיסיע להם להתגבר על הבעיה.

 שגרת היום שאחרי

שגרת החיים החדשה אליה נכנסים בני הזוג עלולה להיות מעייפת ומתישה, שני בני הזוג חשים זאת וכל אחד מתמודד עם המצב בדרכו. דרכי ההתמודדות השונות עלולות להביא לריחוק ופילוג בין בני הזוג ומכאן הדרך למשבר זוגי קצרה. זה הזמן הנכון לפנות לקבלת ייעוץ זוגי, לא כדאי לחכות עד שהקרע יהיה עמוק ואולי בלתי ניתן לאיחוי.

מוטב להיעזר בשירות של ייעוץ זוגי באזור מגוריכם, לכן אם אתם תושבי ירושלים והסביבה, עדיף לפנות לקבלת ייעוץ זוגי בירושלים.

  מתגברים על משבר זוגי 

אם אתם מרגישים שלמרות שאתם זוג אוהב וטוב, אתם מתקשים לתקשר ואתם חוששים שאתם עומדים בפתחו של משבר זוגי, אני מזמין אתכם למפגש של ייעוץ זוגי בירושלים.

ביחד נמצא את הדרך לסייע לכם לשוב ולתקשר, לאהוב ולתפקד בהרמוניה.