זוגיות וילדים איך ילדים חווים את המשבר בזוגיות

על יתרונותיו של הייעוץ הזוגי

אלה הבוחרים בקבלתו של טיפול זוגי על עצמם פונים לגורם מקצועי, העוזר להם להתמודד עם המשבר או הקושי, אותו הם חווים במהלך חייהם בזוגיותם. במסגרתו של הייעוץ, המתקיים כחלק מקבלתו של טיפול זוגי, מתמודד הזוג, בדרך כלל ביחד, אל מול מטפל זוגי, המאפשר להם להעלות את קשייהם השונים. לעיתים, במצבים של זוגיות טובה, זוגות רבים מעוניינים להימנע מקשיים עתידיים, שצפויים לעלות, כפי שקורה אצל זוגות אחרים, ובוחרים, כפתרון, ייעוץ לזוגיות. יתרונותיו של הייעוץ הזוגי באים לידי ביטוי גם במהלך מקרים של משבר וגם כאמצעי למנוע משברים עתידיים. במשפחות, בהן יש ילדים, מורגש המשבר ביתר שאת. אחד מהדברים החשובים ביותר בייעוץ הזוגי, זה לתת יד מסייעת לזוג, כדי שיראו – הוא והיא – איך ילדים חווים את המשבר בזוגיות.

בין אם הייעוץ נעשה במסגרת מפגש חד פעמי, ובין אם במסגרתם של כמה וכמה מפגשים, הרי שבכוחו לגרום לשינוי משמעותי בזוגיות, המשפיע על בני הזוג באופן אישי ועל הקשר הזוגי ביניהם.

מהו ייעוץ זוגי

במהלך חיינו אנו נתקלים, לא אחת, במשברים מסוגים שונים. אחד המשברים, הנפוצים, ובעיקר באמצע החיים, הוא משבר הזוגיות. זוגות רבים, למרות שחווים זוגיות טובה, נקלעים לקשיים שונים, איתם נאלצים להתמודד. במקרים אלה, של זוגיות במשבר, חלקם בוחרים יועץ זוגי, שיעזור להם להתמודד עם משבר הזוגיות הקיים, במסגרת טיפול זוגי, ואילו אחרים בוחרים, כפתרון, פרידה או גירושין. גם זוגיות טובה מצריכה, ואף גם במקרים שנדמה שהכול תקין, בקבלת טיפול זוגי. טיפול זוגי מקצועי, הניתן במסגרת ייעוץ זוגי, מאפשר לבחון את הזוגיות מהיבטיה השונים, ולעזור לבני הזוג להתמודד עם המשברים השונים שחווים, בין אם מדובר במסגרת של זוגיות טובה או אף כזו שחווה משבר עמוק.

לתיאום פגישת הייעוץ הזוגי הראשונה,

אנא צור/צרי קשר בטלפון: 054-2232525

מנחם יוספי – יועץ זוגי ומגשר

(באישור משרד המשפטים)

נשמח להשיב על כל שאלה בעניין תהליך הייעוץ הזוגי או הגישור.

שפות, בהן מועברות הפגישות – עברית / אנגלית / רוסית