לכודים בתוך מאבקי כח אין סופיים? שוקלים טיפול זוגי? אפילו אצל זוג מושלם (אם יש בכלל דבר כזה…) ישנם חילוקי דעות בתחומים מסוימים. הרי לא ייתכן ששני אנשים ירצו תמיד את אותם הדברים, יהיו בעלי סדרי עדיפויות זהים ויפעלו באותו האופן. למעשה, ההיפך הוא הנכון, הגיוני שבכל רגע ורגע יתפתח קונפליקט חדש: מסעדה סינית או איטלקית? להדיח כלים או ללכת לישון? לקנות מכונית או לשפץ אץ הבית?…

לא מפליא איפה שזוגות רבים פונים לקבלת טיפול זוגי.

איך בכל זאת מסתדרים?

לפעמים ויכוח בין בני זוג נמנע כיוון ששניהם באמת רוצים את אותו הדבר ברגע נתון. אך בדרך כלל אחד מבני הזוג מוותר על עמדתו לטובת עמדת השני. כדי שזוגיות תצליח יש צורך באיזון של הוויתורים בין בני הזוג. אם כל אחד מכם מרגיש שהוא זה שתמיד מוותר וכי הזוגיות שלכם מתנהלת לפי הצרכים והרצונות של בן/בת זוגכם, תמצאו את עצמכם מהר מאוד במאבק כח. זוג שנמצא במאבק כח מתקשה בדרך כלל להתגבר עליו בכוחות עצמו וכדאי במקרה כזה, על מנת למנוע הסלמה, לפנות לקבלת טיפול זוגי.

מאבקי כוח, אז מי צודק?

מאחר ורגשות אינם ניתנים למדידה, כנראה ששניכם צודקים. שניכם מרגישים מקופחים וכל אחד מכם חש צורך להגן על מקומו בזוגיות באמצעות התעקשות על הדרך שלו. כדי לצאת מן המעגל הזה מומלץ לפנות לקבלת טיפול זוגי. במסגרת טיפול זוגי בני הזוג לומדים להקשיב זה לזו, להזדהות זה עם זו, להעמיד את הרווחה הזוגית בראש מעיניהם ולפעול יחד ובשיתוף פעולה להשגתה.

טיפול זוגי לבניית מטרה משותפת

ואת זה כנראה שיש לכם, אחרי הכל הרי בחרתם זה בזו לבנות בית ולהקים משפחה. מה שנותר זה למצוא את הדרך להגשים את אותה המטרה ולשם כך מומלץ לפנות לקבלת טיפול זוגי שיסייע לכם להתוות דרך שתשלב את הרצונות והצרכים של שניכם. מוותרים על מאבקי כוח ונפגשים להפסקת אש. אתם מהאזור? אני מציע לכם טיפול זוגי בירושלים במטרה לעזור לכם למצוא את שביל הזהב לזוגיות טובה ופורייה. שמי מנחם יוספי, צרו קשר עימי עוד היום בטלפון 054-2232525 ותתחילו תהליך מפרה שיעלה את הזוגיות שלכם על דרך של הצלחה.