ייעוץ זוגי ירושלים משבר בזוגיות? ליצור קשר עם מנחם יוספי 054-2232525

 למי זה מתאים הייעוץ הזוגי הזה?

 

אם בעבר זוגות רבים, שנקלעו למצב של זוגיות במשבר, בחרו שלא להיעזר בגורמים מקצועיים, כמו יועצים מוסמכים, על מנת להתמודד עם המשבר הזוגי, הרי שכיום טיפול זוגי במצבים של זוגיות במשבר הינו דרך מצוינת וממוקדת, העוזרת ברגעי המשבר להתמודד עם כל הקשיים השונים, מולם נתקל הזוג ומול האתגרים הזוגיים, מולם נתקלת מערכת היחסים הזוגית לאורך השנים. מטפל זוגי מקצועי, המאפשר לבני הזוג לבחון את הקשר הזוגי ואת המצב החדש אליו נקלעו, מצב של זוגיות במשבר, מציג לפניהם דרכים שונות, העוזרות להם להתמודד עם הקושי או האתגר, במסגרתו של טיפול זוגי בירושלים והסביבה ובכך מאפשר להם לרכוש מיומנויות שונות ולקבל את כל הכלים הנדרשים על מנת לאפשר לזוגיות לצמוח ולשגשג.

ייעוץ זוגי ירושלים אם הגעת לכאן, סימן שאת צריכה טיפול זוגי דחוף  054-2232525 מנחם יוספי יועץ זוגי בירושלים. במהלך השיחה הטלפונית תוכלו לקבל תשובות על שאלותיכם בעניין יעוץ זוגי, איך מתנהל הייעוץ הזוגי, למה צריך אותו, אולי עדיף להתגרש, וזהו זה? רבים פונים לקליניקה, כשהם חושבים על הנושאים האלה ורוצים לקבל את התשובות בו במקום. מעטים יודעים שהתשובה נמצאת בתוככי הזוג עצמו. איך חושפים את התשובות האלו, זה כבר עניין אחר. במהלך הפגישות תיווכחו לדעת, כי באמצעות סיוע לא ממושך מבחינת הזמן, תוכלו לרפא את הזוגיות ביניכם על מנת להגיע ל זוגיות טובה.

ייעוץ זוגי ירושלים – למי הוא מתאים

רבים תוהים מדוע צריך ייעוץ זוגי. ניתן להיעזר בשירותיו של מטפל זוגי במקרים של בעיות תקשורת, במצבים של בגידה, למשל, ואפילו במקרים של תחושת אובדן האהבה או המשיכה המינית. מטפל זוגי מקצועי, במקרים של זוגיות במשבר, עומד לרשות בני הזוג ומאפשר להם לבחון את הקשר ואת התחושות השונות של כל אחד מהם לגביו. ייעוץ זוגי מתאים גם במקרים של קשיים בהורות, מחלוקות שונות, לרבות אלו הקשורות בהתנהלות הכלכלית של אחד מבני הזוג וכן גם במקרים של קשיים הקשורים למשפחה המורחבת. מטפל זוגי יכול לעזור גם במצבים של התפרצויות כעס או תחושות אישיות קשות.

מנחם יוספי – יועץ זוגי, יועץ מיניות, מגשר
 (באישור משרד המשפטים)

טלפון: 054-223.25.25

נשמח להשיב על כל שאלה בעניין תהליך הייעוץ הזוגי או הגישור.

הפגישות מתקיימות בשפות העברית, האנגלית  והרוסית.