שומרים על התהמשפחתי ייעוץ זוגי מתגברים על מחלוקות עם ייעוץ זוגי ונהנים מזוגיות פורחת. מנחם יוספי מלווה זוגות בקליניקות בירושלים ומעלה אדומים באווירה נינוחה ופרטית.

שלום, אני מנחם יוספי מטפל זוגי בירושלים ומעלה אדומים. אורח החיים המודרני מעמיד בפנינו קונפליקטים רבים וכאשר מדובר בזוגיות, הרי שכמות הקונפליקטים ומורכבותם גדולה עוד יותר. בעבר כאשר בני זוג נקלעו למשבר, הם היו צריכים להתמודד אתו לבדם. דרכי ההתמודדות שעמדו לרשות זוג זה לעשות כן, היו מוגבלות והובילו לעיתים קרובות לחיים של חוסר תקשורת, תסכול וסבל. גם אם העזו ופנו לאדם מבוגר ומנוסה מן המשפחה או למנהיג רוחני כמו רב, התשובות שקיבלו היו לעיתים קרובות שטחיות ולא ירדו לעומקן של הבעיות.
כיום לשמחתנו, כאשר מתעורר משבר בזוגיות אפשר לפנות לטיפול זוגי אצל מטפל זוגי מוסמך וליהנות מהתייחסות רצינית לבעיות הספציפיות המאפיינות את הקשר בין בני הזוג.

דברים שרואים משם לא רואים מכאן

אם החלטתם להגיע לטיפול אצל מטפל זוגי, אתם בוודאי כבר נמצאים במצב של זוגיות במשבר, במצב כזה כל אחד מכם מרגיש פגוע ולכן היכולת להיות אמפטי לצד השני מוגבלת. מטפל זוגי טוב רואה את שניכם, לומד להבין ממה כל אחד מכם פגוע ומנסה לגרום לכל אחד מכם לצאת מהפינה שלו, לראות את הצד השני ולהזדהות עם הכאב שלו.
בתור מטפל זוגי אינני מחפש מי צודק או מי אשם במצב, בתור מטפל זוגי אני שואף לכך שאתם כזוג תמצאו את הדרך חזרה זה לזו, שתיזכרו מה חיבר ביניכם ותנסו להתחבר מחדש על מנת לחיות יחד בשיתוף והרמוניה.

עוברים את התהליך ביחד עם מטפל זוגי בירושלים

לפעמים תיווך של צד שלישי חיוני לתקשורת ביניכם. מטפל זוגי מוצלח ייתן לכל אחד מכם הזדמנות להביע את עצמו, את צרכיו מהזוגיות, רצונותיו ושאיפותיו. אם תבואו לטיפול הזוגי בראש פתוח ומתוך רצון כן ואמתי לתת מעצמכם למען הזוגיות, יש סיכוי טוב שתצליחו להציל את הזוגיות שלכם.
בתהליך הזה אני מתחייב להיות אתכם, לעזור לכם ללמוד להקשיב זה לזו, לסייע לכם לבנות גשר שיחבר ביניכם ולפרוץ שבילים שיובילו אתכם לדרך חדשה.
אם בחרתם להיעזר בשירותי מטפל זוגי ולא ויתרתם על הזוגיות שלכם, אם יש לכם עדיין רצון לשקם את היחסים ביניכם, אני מאמין שקיימת בכם גם היכולת להתמודד עם הקונפליקטים ולהגיע לעמק השווה ואני כאן כדי לעזור לכם למצוא את הדרך.