השונות בין בני האדם היא ההופכת את עולמנו למרתק כל כך, אך היא גם מקור ללא מעט קונפליקטים. בכל מערכת יחסים בה לוקחים חלק שני אנשים, יתעוררו במוקדם או במאוחר חילוקי דעות, לא כל שכן בני זוג אשר חולקים זה עם זו כמעט כל מרכיב בחייהם.

איך הגענו למצב הזה?

כאשר נישאתם בוודאי הצבתם לנגד עיניכם מטרה משותפת של הקמת משפחה. גם היום המטרה הזאת עדיין אקטואלית ואין ספק שכל אחד מכם רוצה שהמשפחה שלכם תהנה מאושר, שגשוג ורווחה.

אז איך ייתכן שאינכם שבעי רצון? מדוע במקום לשתף פעולה אתם מוצאים את עצמכם מתווכחים על כל נושא? שותקים ומרוחקים?

הדרך אל האושר…

כאשר אתם מוצאים את עצמכם במצב כזה, חשוב שתזכרו שאינכם חריגים, כל זוג חווה במוקדם או במאוחר משברים מסוג זה. אולם לעיתים קרובות, גם אם יש לבני הזוג רצון לשקם את יחסיהם ולבנות יחד מערכת משפחתית שמחה ומתפקדת, הם אינם מוצאים את הדרך לעשות זאת.

אנחנו צריכים ייעוץ נישואין ?!

למרבה הצער, רוב הזוגות שנכנסים לסיטואציה של מאבק כח, אינם מצליחים לצאת ממנו בכוחות עצמם וכל אחד מבני הזוג מתבצר בעמדתו. אם לא תשכילו להתמודד עם הבעיות שלכם, סביר להניח שהן רק יחמירו. אם הזוגיות והמשפחה חשובים לכם, כדאי שתנסו דרך של ייעוץ נישואין על מנת לעלות חזרה על הדרך הנכונה.

נעים מאוד, אני מנחם, יועץ נישואין בירושלים

אין מתכון אחד שמתאים לכולם, כאשר אני נכנס עם בני זוג לתהליך של ייעוץ נישואין, אני בוחן מה הם הצרכים של כל אחד מהם, מה הציפיות שלו מהזוגיות, אילו משאבים עומדים לרשותם ועד כמה קיימת אצלם נכונות לשיקום הזוגיות.

אז איך עובד ייעוץ נישואין?

במסגרת ייעוץ נישואין אני מסייע לבני הזוג לפתח מיומנויות של הקשבה ואמפטיה שיעזרו להם להתמודד עם חילוקי דעות בזוגיות שלהם. בעזרת ייעוץ נישואין בני הזוג לומדים לנהל את הקונפליקטים שלהם באופן ענייני ויעיל, מבלי לפגוע ומבלי להפגע, ומעבר לכל, לשלב בין האינטרסים האישיים של כל אחד מבני הזוג לבין האינטרסים המשפחתיים.

צרו איתי קשר עוד היום לצורך ייעוץ נישואין בירושלים והסביבה, כי הזוגיות שלכם חשובה!