מתחילים תהליך של תיקון באמצעות יעוץ מיני בירושלים.

אל תוותרו על חיי האהבה שלכם! מחזירים את התשוקה, באווירה נינוחה. עוברים יעוץ מיני בירושלים או מעלה אדומים.

בעיות בתפקוד המיני שלנו ועם בני זוגנו זה נושא שקשה לפעמים להעלותו על פני השטח ולהתמודד איתו וחבל, כי יש הרבה מה לשפר ואצל כולם! אם אתם מרגישים שאין ביניכם מספיק קירבה ואינטימיות, שאתם לא מממשים את המיניות שלכם כזוג בצורה אופטימלית, זה הזמן לקבל ייעוץ מיני.

המיניות, כמו כל תחום בזוגיות, יכולה בהיותה מוצלחת, להיות מקפצה לחיזוק הקשר ביניכם, אולם במצב של הפרעה בתפקוד, להוות דווקא מכשלה בדרך שלכם למימוש זוגיות מספקת.

עבור אנשים רבים, מיניות, יחסי מין והדיבור עליהם מהווה טאבו וההתעסקות במיניות גורמת לרתיעה ואי נוחות. כאשר קיים ליקוי כלשהו בתפקוד המיני הדבר עלול להיות מלווה בתחושת בושה וברצון להדחיק את הקושי או הבעיה. אולם התייחסות זאת מביאה לעיתים קרובות דווקא להחמרה בתפקוד המיני של בני הזוג עד כדי משבר בזוגיות, פה נחלץ לעזרתכם יעוץ מיני זוגי.

מהו ייעוץ מיני?

ייעוץ מיני מציע להתמודד עם הסוגיות המורכבות של חסמים הנובעים לעיתים קרובות מן התרבות בה גדלנו, מן החינוך אותו קיבלנו  ומן ההתייחסות לשאלת המיניות במשפחת המקור. חסמים אילו מתעצבים בגיל ההתבגרות, ומלווים אותנו בהמשך החיים. לפעמים מקור החסמים הוא בחוויה טראומתית

ואז יש צורך בטיפול ממוקד בהשלכות אותו אירוע. אולם אצל רוב הזוגות, הבעיות במיניות נובעות דווקא מתקשורת לקויה ולכן יעוץ מיני נעשה בדרך כלל כחלק מייעוץ זוגי כוללני, הנוגע בסוגיות של תקשורת בין בני הזוג.

בעיות נפוצות בתפקוד המיני

ראשית כל, בעיות במיניות אינן נדירות, וחשוב לדעת זאת. זוגות רבים נתקלים בבעיות הקשורות למיניות במהלך שלבים שונים של הקשר, החל מראשיתו ובשלבים הבאים: לידות, גידול ילדים, ועד לגיל השלישי.

יש לזכור שאצל בני זוג, גם אם הבעיה הפיזית, הביולוגית או הרגשית מופיעה אצל האחד, היא מהווה קושי משותף לשניהם ולכן חשוב ששני בני הזוג יהיו מעורבים בתהליך הטיפולי שבמפגשי ייעוץ מיני משותפים.

 

יעוץ מיני מתמודד עם טווח רחב של בעיות, להלן פירוט של חלק מן הבעיות הנפוצות בתפקוד המיני:

 

 • אימפוטנציה (קושי של הגבר להגיע לזקפה ולשמר אותה)
 • וגיניסמוס (קושי של האשה לאפשר חדירה)
 • חרדת ביצוע
 • שפיכה מוקדמת
 • כאבים בעת קיום יחסי מין
 • רתיעה ממגע או מאינטימיות
 • פערים גדולים ביצר המיני ובתשוקה
 • העדפות מיניות שונות של בני הזוג
 • בעיות של דימוי הגוף או בושה
 • חרדה או חוסר ודאות לגבי נטייה מינית
 • דחפים או התנהגויות כפייתיים מיניים הגורמים למצוקה

 

חלק מן הבעיות בתפקוד המיני נובע ממצבים פיסיים כגון בעיות מעיים, בעיות בדרכי השתן, מחלות כגון סכרת, חוסר איזון כימי או תופעת לוואי של תרופות. בקרב נשים, שינויים הורמונליים לאחר הלידה או בגיל המעבר עלולים לפגוע ביצר המיני ובתפקוד. קושי בתפקוד המיני יכול להתלוות גם לבעיות בריאות הנפש, כגון דיכאון או חרדה.

במקרים כאלו, טיפול רפואי בבעיה המקורית יכול לשפר גם את התפקוד המיני.

איך מתנהל הייעוץ המיני?

במסגרת ייעוץ מיני ניתנת לכם לגיטימציה לשוחח על כל הקשיים, הפנטזיות, הפחדים, הזיכרונות או ההעדפות המיניות, בסביבה בטוחה, תומכת ומקבלת, ללא ביקורת או שיפוטיות. השיחות נערכות באווירה נינוחה, תוך שמירה קפדנית על הסודיות, וברגישות מקסימאלית.

בקליניקות שלי המציעות ייעוץ מיני בירושלים ובמעלה אדומים, אני מסייע ליחידים ולבני זוג לזהות את מקור הקשיים שלהם בתפקוד המיני ולהפחית או להסיר את המחסומים הרגשיים על מנת לשפר את החוויות המיניות ולהביא לקרבה ואינטימיות ביניהם. מפגשי יעוץ מיני מנוהלים בקפדנות מילולית וכל התרגילים וההצעות לשיפור מבוצעים מחוץ למסגרת המפגשים.

מיניות טובה זה איכות חיים

הצלחת הטיפול תלויה בעיקר בפתיחות של בני הזוג לתהליך. כאשר אתם מגיעים לטיפול עם נכונות להתגייס לשיקום האינטימיות והמיניות ביניכם ולהשתמש בתבונה בכלים הניתנים לכם, אתם עשויים להיות מופתעים מהשיפור בזוגיות שלכם ובאיכות חייכם. למידע נוסף על יעוץ מיני שיחזיר לכם את החשק התקשרו לטלפון 054-2232525 או השאירו פרטים באתר ואחזור אליכם בהקדם עם פתרונות מועילים לזוגיות טובה.