שלום, שמי מנחם יוספי יועץ זוגי ומגשר. מגיעים יחדיו להבנה עם יעוץ לזוגיות בירושלים וסביבתה, בסביבה אינטימית ותומכת.
זוגיות היא תמיד עניין מורכב. החיבור בין רצונות וצרכים של שני אנשים בצורה מאוזנת אשר תספק את שני הצדדים מהווה אתגר גדול, וכאשר מדובר בפרק ב’, העניין מסובך אפילו יותר.

גברים ונשים מגיעים לפרק ב’ כאשר הם נושאים מטענים רגשיים מהחוויות שעברו בנישואיהם הראשונים. ייעוץ לזוגיות מועיל מאד בפרק ב’, בדרך כלל יש גם ילדים שנולדו בתקופת הנישואים הקודמת, עם המחויבויות הכלכליות והאחרות הנלוות לכך.

כדאי בכלל להיכנס לזה?

אם אתם לקראת פרק ב’ בזוגיות והגעתם לכאן, כנראה שהרצון בזוגיות והצורך לחלוק את החיים עם עוד מישהו, הוא מצב שאתם שואפים אליו וזקוקים לו. אולם לפני שאתם קופצים למים העמוקים של זוגיות אינטנסיבית (מגורים משותפים, נישואים והולדת ילדים), כדאי שתבדקו היטב את עצמכם, את ההתאמה של בן\בת הזוג ואת הדינמיקה של הזוגיות שלכם. ייעוץ לזוגיות יכול בהחלט לשים את הבעיות על השולחן.

אז איך אדע מה נכון לי?

אנשים נוטים לדבוק במוכר ולחזור על הבחירות שלהם בסיטואציות שונות. כך בחיים בכלל וכך גם בזוגיות. כוחו של הרגל הוא לפעמים חזק והרצון שהזוגיות החדשה תצליח, ממסך לעיתים על הנתונים האובייקטיביים.
לפני שאתם נכנסים למערכת יחסים זוגית חדשה, כדאי לכם לנתח את הנישואים הראשונים שלכם, לבחון את הבחירות שעשיתם במהלכם החל מבחירת בן הזוג, דרך הדינמיקה וההתנהלות שלכם בתוך הזוגיות וכלה בפרידה. אם אתם מקבלים ייעוץ לזוגיות לא תופתעו לחזור על עצמכם שוב.
לימדו להכיר את עצמכם טוב יותר, את הצרכים והרצונות האותנטיים שלכם ואת היכולת שלכם להתמודד עם האתגרים שמציבה זוגיות מורכבת.
תהליך זה איננו פשוט, הוא מורכב ודורש רכישת כלים מנטליים להתבוננות עצמי, אותם תוכלו לקבל עם ייעוץ לזוגיות או טיפול אישי. התובנות שתקבלו מתהליך זה יסייעו לכם לבחור בן\בת זוג מתאימים ולהתנהל באפקטיביות בזוגיות החדשה  – כדי שההיסטוריה לא תחזור על עצמה.

לימון או לימונדה?

המטענים, הילדים, המחויבויות – כל אילו יכולים להתפרש על ידי האדם עצמו וגם על ידי בני זוג פוטנציאליים כעול על זוגיות חדשה. אבל הסתכלות נוספת והתייחסות אחרת יכולים לראות בפרמטרים הללו ובניסיון שרכשתם מפרק א’ שלכם, מוקדים לחיוב וזאת ביתר קלות עם ייעוץ לזוגיות שמתאים לכם. האתגרים יכולים דווקא להעצים את הזוגיות החדשה ולהוסיף לה דינמיות ועניין. בני זוג שאחד מהם או שניהם בפרק ב’ שלהם, אשר מחליטים שהם יכולים לקשיים הניצבים בפניהם ומתחייבים לצלוח אותם ביחד – יצאו מחוזקים ונשכרים.

ייעוץ לזוגיות בירושלים

ייעוץ לזוגיות בירושלים או במעלה אדומים באווירה נינוחה אצל מנחם יוספי יועץ ומגשר מנוסה. צרו קשר בטלפון 054-2232525 או השאירו פרטים באתר עבור ייעוץ לזוגיות בת שנים.