מתמודדים עם הבעיות במשפחה עם ייעוץ זוגי. מחזירים את השפיות לבית. ייעוץ זוגי בירושלים ומעלה אדומים בסביבה תומכת.

ייעוץ זוגי

מעוניינים להעלות את הזוגיות שלכם על דרך המלך? עייפתם מלריב? טיפולים שונים ובהם ייעוץ זוגי הפכו מקובלים בשנים האחרונות ומהווים אופציה לגיטימית עבור זוגות אשר נתקלים בבעיות קלות או חמורות בהתנהלות הקשר הזוגי. אם אתם מרגישים שהגיע הזמן לשינוי, מין הראוי שתפנו למומחה שכבר עזר לזוגות רבים לחזור למסלול של חברות, הבנה הדדית ואהבה. ייעוץ זוגי במעלה אדומים ובירושלים זה קרוב לדרך שלכם ביחד.

מהו ייעוץ זוגי

יעוץ זוגי הוא תהליך שמטרתו המרכזית היא למקד את הבעיה או הקושי בו נתקלו בני הזוג ולהבין מדוע הוא קיים וכיצד ניתן להתמודד איתו. זוגות שחווים קשיים מסיבות שונות או שעברו טראומה עלולים להזדקק לסיוע של יועץ זוגי על מנת להמשיך ולתפקד בזוגיות פורה ומספקת.

במסגרת עבודתי כיועץ זוגי, אני מתמחה במתן יעוץ זוגי בירושלים ובמעלה אדומים, לתושבי האזור מן המגזרים השונים: חילונים, דתיים, חרדים, דוברי עברית, אנגלית ורוסית. הייעוץ ניתן מתוך הבנה של הסביבה התרבותית ממנה מגיעים הזוגות ומתוך כבוד לתרבותם.

למי מתאים יעוץ זוגי?

ייעוץ זוגי יכול להתאים לזוגות צעירים אשר נמצאים בתחילת תהליך בניית חייהם המשותפים ומתקשים לקבוע עמדות משותפות בתחומים שונים. יעוץ זוגי יכול להתאים גם לזוגות וותיקים אשר נסיבות החיים העמידו בפניהם אתגרים אשר מחייבים שינוי בדפוסים שבהם התנהלו במשך השנים.

מהו יעוץ זוגי מוצלח?

  • תקשורת זוגית נכונה – ייעוץ זוגי מוצלח מביא את בני הזוג להקשבה ותקשורת ולהבנת הצרכים והרצונות של כל אחד מכם בתוך הזוגיות.
  • סוללים דרך חדשה – הייעוץ הזוגי מאפשר לכם לגלות, במצבים של נישואין במשבר, מה הם המכשולים העומדים בפניכם ולהסירם ממסלול חייכם.
  • הרגלי זוגיות בריאים – ייעוץ זוגי מסייע לבני הזוג לזהות את הדפוסים השליליים בהם הם נוקטים ומאפשר לכם, בדרכים שונות, לעצור אותם.

הצלחת הייעוץ הזוגי נמדדת ביכולתו של הייעוץ להיות ממוקד, לסייע לבני הזוג להבין מדוע המצב ביניהם כפי שהוא וכיצד ניתן להחזיר את חייהם המשותפים למסלול של שיתוף וסיפוק.

סיכויי ההצלחה של הייעוץ מושפעים בעיקר מן המוטיבציה של בני הזוג להצליח בטיפול, מן הנכונות שלהם לבצע שינויים בחייהם ומן הפתיחות שלהם לקבל את הכלים שאני כיועץ מספק להם ולהשתמש בכלים אילו.

כיצד מתנהל יעוץ זוגי?

בקליניקות שלי המציעות ייעוץ זוגי בירושלים ובמעלה אדומים, אני נפגש אתכם, מקשיב ולומד את המקרה שלכם, לפי הצורך אני נפגש גם עם כל אחד מכם בנפרד. במסגרת הייעוץ תלמדו ותתרגלו טכניקות להקשבה, הבנה ותקשורת בין אישית אשר מהוות את הכלים שיסייעו לכם להתמודד עם קונפליקטים וחילוקי דעות, להגיב זה לזו באופן אפקטיבי ולגשר על פערים.

מתייעצים עם מומחה בדרך לזוגיות מאושרת

אתם רוצים לדעת האם יעוץ זוגי יכול לעזור לכם? אתם רוצים לשמוע עוד על התהליך? למידע נוסף על יעוץ זוגי במעלה אדומים וירושלים, התקשרו לטלפון 054-2232525 או השאירו פרטים באתר ונתאם את הצעד הנכון שלכם לזוגיות מוצלחת.

נשמח להשיב על כל שאלה בעניין תהליך הייעוץ הזוגי או הגישור.

הפגישות מתקיימות בירושלים או במעלה אדומים,

בשפות העברית, האנגלית  והרוסית.