מאז ומעולם היוותה הזוגיות אתגר בחיי בני האדם. הרצון לחלוק עם הצורך לרָצות, שיתוף מול פרטיות וכמובן קונפליקטים וחילוקי דעות בנושאים יומיומיים או בעניינים גורליים, הם רק חלק מן ההתמודדויות שכל זוג נתקל בהן במהלך הזמן.

להתמודד לבד או לבקש עזרה?

בימים עברו, כאשר בין בני זוג התגלע קונפליקט אותו לא הצליחו לפתור בכוחות עצמם, נהוג היה לפנות לאדם מבוגר, חכם ומנוסה מן המשפחה או הקהילה שיסייע בפתרון הבעיה.

כיום חיינו מורכבים ביותר והסוגיות בהן אנו נתקלים במסגרת הזוגיות שלנו אינן מוכרות להורינו או לסבינו. לכן, לעיתים קרובות העצות שלהם, למרות כל הרצון הטוב, אינן יכולות לתת מענה או פתרון לבעיות שלנו. גם לחברים או מכרים לא תמיד נח לפנות ולפתוח בפניהם את הבעיות שלנו. לכן אך טבעי שבמצב כזה נפנה לבעל מקצוע בתחום הזוגיות .

האם אנחנו צריכים יועץ זוגיות?

ייתכן שנתקלתם בבעיה נקודתית והתעוררו ביניכם חילוקי דעות אותם אינכם מצליחים ליישב. אולי עברתם אירוע או תקופה שהשאירו בכם צלקות או שאתם פשוט מרגישים שזמן רב אינכם מתקשרים באותו התדר… כל אילו סיבות מצוינות לפנות אל יועץ זוגיות!

איך יועץ זוגיות יכול לעזור לנו?

יועץ זוגיות טוב יכול לשמש כמגשר או כמטפל, ידע להקשיב למצוקות שלכם ולתווך לכם את מצבכם בצורה אובייקטיבית. אם תגיעו לטיפול מתוך רצון לשפר את הזוגיות שלכם, יועץ זוגיות יוכל לסייע לכם ללמוד להקשיב ולהבין יותר טוב זה את זו. בעזרתו תפתחו את היכולת להשתמש גם ברגש וגם בשכל על מנת לנווט את חייכם הזוגיים להרמוניה וצמיחה.

אתם מוכנים לפתוח בדרך חדשה

אם הגעתם עד הלום, אתם ככל הנראה מעוניינים בשינוי, והשינוי הזה נמצא עכשיו בהישג ידכם. עם הרבה רצון טוב, אמפטיה ושיתוף, תוכלו להתגייס ביחד ולהעלות את הזוגיות שלכם על דרך המלך.

אני כאן כדי לתת לכם נקודת מבט חדשה על הזוגיות שלכם, לעזור לכם לרענן את הקשר ולהעלות אותו מדרגה. כל משבר יכול להוות מנוף לצמיחה, זה תלוי רק בכם!

התקשרו אלי לקבוע פגישת היכרות בסביבה תומכת בקליניקה שלי בירושלים או במעלה אדומים. תנו לעצמכם הזדמנות. מנחם יוספי….