טיפול זוגי בירושלים

אם אתם תוהים במה נמדדת הצלחת הייעוץ הזוגי או כיצד בוחרים יועץ זוגי, ודאי נקלעתם למשבר בזוגיות או שהנכם זקוקים לשירותיו של יועץ זוגי, בין אם מדובר בזוגיות במשבר או רגע לפני גירושים.

אם נקלעתם לקושי או למשבר, אם אתם שוקלים הליך של גירושים, טיפול זוגי, בעזרתו של יועץ זוגי מקצועי, הינו הפתרון הטוב ביותר עבורכם.

במקרים בהם שוקלים הליך של גירושין, במקרים בהם מרגישים תחושות של חוסר סיפוק, חוסר הבנה או הקשבה מצידו של בן הזוג או במקרים של קשיי תקשורת,  יועץ זוגי מסייע לבני הזוג לזהות את הנושאים השונים, את כל הבעיות או האתגרים העומדים מולם ומספק להם את שלל הכלים המתאימים, כדי למנוע גירושים או כדי לשפר את מערכת היחסים הקיימת.

טיפול זוגי – רגע לפני הגירושים

רגע לפני הגירושים יכולים בני הזוג להיעזר בשירותיו של יועץ זוגי, שהינו בעל הכלים המתאימים לסייע לבני הזוג לתקשר באופן יעיל ולפתח את כל הכישורים הדרושים, על מנת למצות באופן המרבי ביותר את הפוטנציאל של מערכת היחסים בין השניים. מכיוון שפעמים רבות לאופייה של האינטראקציה השפעה רבה על המערכת הזוגית, מלמד היועץ הזוגי את בני הזוג, לצד טיפול בנקודות נוספות והיבטים אחרים של הקשר, גם תקשורת בינאישית נכונה יותר. נמצא כי במקרים רבים הטיפול הזוגי אפשר לזוגות לחזור ולשקם את המערכת הזוגית באופן מלא ותקין ועל כן נחשב כיעיל במיוחד.

טיפול זוגי ירושלים אצל

מנחם יוספי – יועץ זוגי, יועץ מיני ומגשר

 (באישור משרד המשפטים)

לקביעת פגישה בקליניקה בירושלים או במעלה אדומים:

טלפון: 054-2232525

הפגישות מתקיימות בשפות העברית, האנגלית  והרוסית.