זוגיות במשבר - מציפים בעיות כל זוגיות מגיעה למשבר ברמה כזאת או אחרת. לוקחים אחריות ומטפלים במה שכואב לזוגיות טובה יותר.
החיים שלנו בכלל והזוגיות בפרט, מורכבים מעליות ומורדות, מתקופות של יציבות ורווחה ותקופות של חוסר ודאות ומצוקה. זוהי הדינמיקה הטבעית של הדברים וברוב המקרים אנחנו מצליחים להתגבר על הקשיים בכוחות עצמינו ולמצוא את הדרך למעלה אחרי תקופה קשה.
אבל האם הדברים תמיד מסתדרים? האם תמיד אחרי תקופה רעה תבוא תקופה טובה?
אנחנו רוצים להאמין שכן, אבל האמת היא שלפעמים, למרות כל הרצון הטוב, זה פשוט לא קורה מעצמו והמצב ממשיך להתדרדר ולהתדרדר. כאשר הזוגיות מגיעה למצב של זוגיות במשבר, כדאי לעצור ולחשוב איך נכון להמשיך ולהתנהל כדי להעלות אותה חזרה על הדרך הנכונה.

אז ממה מתחילים?

אף אחד לא רוצה להיות במשבר. שום זוג לא רוצה להרגיש שאכזב את הסביבה והמשפחה או שנכשל במשימה. כולנו רוצים להציג זוגיות טובה ומשפחתיות מושלמת, לכן החלק הקשה ביותר הוא להודות בפני עצמנו שאנו נמצאים במצב של זוגיות במשבר. רק ממצב זה שבו אנו מודעים למקום הנמוך בו אנו נמצאים – נוכל להתחיל ולטפס ממנו למעלה.

הדרך שלכם לצאת מהמשבר

יציאה ממשבר זוגי דורשת שינוי גישה, הדרך בה הלכתם עד כה הביאה אתכם למצב של זוגיות במשבר, ולכן עליכם למצוא דרך אחרת. אולי תוכלו למצוא את הדרך הזאת בעצמכם, אבל במצב הרגיש בו נמצאת הזוגיות שלכם, ייתכן שעדיף להיעזר במורה דרך שיסייע לכם להגיע בביטחון למקום אליו אתם שואפים – מקום של שיתוף, שלווה ואהבה.

לוקחים אחריות על הזוגיות

ההחלטה להתחיל טיפול זוגי, היא כאמור החלטה לא קלה, אבל היא החלטה אופטימית. מעכשיו לא תתנו לגורל להחליט עבורכם מה יקרה לזוגיות שלכם, מעכשיו אתם תקבעו, באמצעות ההתנהלות שלכם, לאן תלך הזוגיות שלכם.

יש פתרון עבור זוגיות במשבר

יש פתרון עבור זוגיות במשבר
אני כמטפל זוגי מתחייב ללוות אתכם בדרך שלכם, להוות עבורכם גשר, לסייע לכם לעבור את המכשולים ולפתוח בפניכם שבילים חדשים. אני מאמין שבאמצעות תקשורת כנה ופתוחה, תוכלו כזוג לעבור תהליך שישנה את הדינמיקה השלילית שהביאה אתכם למצב של זוגיות במשבר ולהפוך אותה לדינמיקה חיובית של קרבה וצמיחה משותפת. צרו קשר עוד היום בטלפון 054-2232525 או השאירו פרטים באתר ונוכל להתמודד עם השאלות הקשות של הזוגיות שלכם בקליניקות בירושלים ומעלה אדומים.