טיפול והצלת הזוגיות הצלת הזוגיות הינה האחריות שלכם. מטפלים ומתמודדים עם מה שמציק.

לעיתים קרובות, בטרם מחליטים בני זוג לפנות לטיפול זוגי, הם שואלים האם יש טעם בטיפול, האם הצלת הזוגיות שלהם בכלל אפשרית. כדי לענות על השאלה הזאת צריך להניח את כל הקלפים על השולחן ולבחון את המצב באופן מעמיק.
זוגיות יכולה לעלות על שירטון אצל זוגות אשר מגיעים מרקע שונה, זוגות שישנם בניהם פערים גדולים בגישה לחיים ובהשקפת העולם, אך גם אצל זוגות שבהם קיים דמיון רב בין בני הזוג. פוטנציאל הצלת הזוגיות קשור בעיקר בדרך בה בוחרים בני הזוג להתמודד עם הבעיות העומדות בפניהם.

זוגיות על פי התהום

אם הזוגיות שלכם מאופיינת בסערות רבות, עם עליות ומורדות, היא יכולה להיות מאוד מתישה, אך גם מעידה על כך שיש בה רגשות, שאכפת לכם ממנה וכנראה שבתוך כל המערבולת יש גם אהבה ורצון טוב. הצלת זוגיות כזאת אפשרית אם תלמדו למתן את התגובות שלכם, להתנהל באופן מבוקר ולתקשר זה עם זו בפתיחות, כנות ואפקטיביות.

האם אתם בכלל רוצים להציל את הזוגיות שלכם?

הצלת הזוגיות שלכם אפשרית רק אם לשניכם יש עניין בתהליך וכי אתם מעוניינים להתחייב אליו בכל המובנים: השקעת זמן, מחשבה, מאמץ וגם כסף. אם אחד מכם, או שניכם, מגיעים בגישה של אדישות, ייאוש או פסימיות, הטיפול ככל הנראה לא יהיה אפקטיבי וסיכויי ההצלחה שלו יהיו נמוכים.

תקשורת – המפתח של הצלת הזוגיות

בתהליך הצלת הזוגיות שלכם, אתם תצטרכו ללמוד לדבר ולהקשיב זה לזו ולתת ולקבל ביקורת ומשוב באופן ענייני ומכבד. על מנת להצליח בכך תידרשו להרבה סבלנות, פתיחות, כנות ושקיפות. כדי שהזוגיות שלכם תתפוס כיוון חדש וחיובי, כל אחד מכם יצטרך לעשות שינויים בגישה שלו. התבצרות בעמדות ישנות תתקע אתכם במקום בעוד שגמישות מחשבתית תאפשר מציאת פתרונות יצירתיים לקונפליקטים, שישביעו את רצון שניכם.

אמפתיה ורצון טוב

אם תחליטו שהאושר הזוגי שלכם לא פחות חשוב מהאושר האישי של כל אחד מכם, אז הצלת הזוגיות שלכם תתאפשר. אם התהליך יתרחש באופן נכון וטוב, אתם תצליחו לראות האחד את הצרכים והרצונות של השני ולפרגן להם. ככה זה בזוגיות, כאשר הפרט מאושר הוא מביא את האושר שלו לתוך הזוגיות ומעצים אותה. זוגות רבים התנסו ויודעים שניתן לתקן באווירה נינוחה ותומכת, פותחים את הקלפים אצלי בקליניקות עבור הצלת הזוגיות בירושלים ובמעלה אדומים. צרו קשר עוד היום בטלפון 054-2232525 או השאירו פרטים באתר ואחזור אליכם בהקדם.