גישור לגירושין פרידה הוגנת כשהקשר נגמר עדיף לסיים בגישור. זה חוסך בהוצאות וכאב לב לכולם.

לפעמים קורה שנישואין פשוט לא נועדו להיות… אולי אין אהבה, אולי אין התאמה אולי הפערים גדולים מידי… ולמעשה לא חשוב מה הסיבה. מאחר וכבר החלטתם שהזוגיות שלכם הגיעה אל סופה ואינכם מעוניינים לשקם אותה, המשימה שלכם עכשיו היא לפרק את השותפות בצורה הטובה ביותר. אפשר כמובן לנסות ולעשות זאת בעצמכם, אולם במקרה שיש ביניכם חילוקי דעות ואין הסכמה בנושאים כגון משמורת על הילדים, חינוך הילדים, חלוקת רכוש, תשלום מזונות, מקום מגורים וכו’, כדאי שתפנו לאדם ניטרלי לצורך גישור לגירושין, אדם שידע לתת לכם תשובות לשאלות משפטיות וסעד רגשי בשעת דחק.

יש לכם המון מה להפסיד

תהליך גירושין יכול להיות בהחלט נסבל וזריז אם שניכם מגיעים אליו כאשר אתם מפוקחים, מציאותיים, מבינים את ההשלכות של הבחירה להיפרד זה וזו ומוכנים לקבל אותן על עצמכם. על מנת להגיע מוכנים לבית הדין לענייני משפחה ולחסוך לעצמכם הרבה זמן, כסף ועוגמת נפש, כדאי להגיע עם כמה שיותר החלטות שסיכמתם ביניכם בהבנה ובהסכמה. סיוע של מגשר העוסק בתחום גישור לגירושין יכול להתגלות כחיוני לצורך הגעה להסכמות כאלו ביניכם.
לעומת זאת אם תגיעו לבית המשפט כאשר אתם טעונים ונכונים להילחם זה בזו עד חורמה, התהליך צפוי להיות ארוך, מייגע, מורט עצבים וככל הנראה גם יקר מאוד.

האם אנחנו זקוקים למגשר?

למעשה, גם אם אתם מתגרשים ברוח טובה ובהסכמה ובטוחים שלא יהיו ביניכם חילוקי דעות, אתם עלולים למצוא את עצמכם במצב של גירושין מתמודדים עם קונפליקטים וצוברים טינה ומרמור זה כלפי זו ולהיפך. התייעצות עם מגשר מומחה בתחום גישור לגירושין תבטיח לכל אחד מכם שיש פיקוח על ההחלטות שלכם, שאין ניצול של הנכונות והרצון הטוב של אחד מכם על ידי הצד השני (בתום לב או בצורה מכוונת) וכי ההסכמות ביניכם אכן הוגנות על פי אמות מידה מקובלות.
סוף הוא תמיד התחלה של משהו אחר
גישור לגירושין יאפשר לכם להיפרד לשלום ולפתוח בחיים חדשים בצורה המהירה והיעילה ביותר, במינימום פגיעה בעצמכם ובילדיכם. גישור לגירושין הוא הדרך הנכונה עבורכם לעבור את הגירושין ולשרוד.

גישור לגירושין בירושלים

כי אין לכם זמן מיותר לבזבז על מלחמות מתישות בבתי משפט, אין לכם כסף מיותר לבזבז על עורכי דין ואין לכם אנרגיות מיותרות לבזבז על כעסים, נקמות והתנצחויות אינסופיות – יש לכם חיים לחיות, ילדים לגדל והרבה חוויות לחוות. הקליניקות שלי בירושלים ובמעלה אדומים מהוות סביבה נוחה, ניטרלית ואינטימית ובא נוכל ללבן את העניינים החשובים בצורה הוגנת ונכונה. צרו קשר עוד היום בטלפון 054-2232525 או השאירו פרטים באתר ותוכלו להיפרד לשלום גישור לגירושין בירושלים או במעלה אדומים.