בוחרים יועץ זוגי

אם אתם מעוניינים למצוא מטפל זוגי בירושלים, בין אם אתם במסגרת של זוגיות פרק ב ‘ או בתחילתה של זוגיות חדשה, כדאי לכם לדעת כי קיימת חשיבות רבה למציאתו של יועץ זוגי בירושלים מתאים.

ריבוי המסגרות, בהן ניתן לעבור טיפול זוגי בירושלים או ייעוץ נישואין, מחייב לבחור בקפידה את המסגרת המתאימה ואת המאמן הזוגי המתאים. באם יש בכם רצון לשנות ורצון לניהול דו-שיח תקין במסגרת הזוגית, יועץ זוגי מקצועי ומיומן המוסמך לנהל טיפול זוגי, הינו הפתרון הטוב ביותר.

כיצד לבחור נכון

כשיש רצון לשנות ורצון לניהול דו-שיח תקין ונכון במערכת הזוגית, מבקשים זוגות רבים למצוא את היועץ הזוגי המתאים. מעבר לחיפוש אחר יועץ מוסמך ומקצועי, ישנה חשיבות רבה לבחינתו של ניסיון עבודתו הקודם של היועץ. בנוסף, חשוב לזכור כי טיפול זוגי איננו טיפול קסמים. מדובר בתהליך לטווח הארוך, המחייב, לצד רצון לשנות, גם זמן ועבודה. חשוב לזכור שלא לקבל החלטות על בחירת היועץ הזוגי מתוך תקווה להקלה מהירה, רצון לקבלת פתרונות מיידיים או מתוך לחץ. אם אתם מצויים בזוגיות במשבר, מעוניינים בניהולו של דו-שיח אמיתי וכן, מעוניינים בתקשורת ומיצוי מלוא הפוטנציאל של הקשר הזוגי שלכם, הקפידו על בחירה זו ושתפו גם את בן הזוג שלכם בבחירת המטפל כדי לקבל החלטות משותפות. לצד רצון לשנות, להתפתח במסגרת הזוגית ולהצליח, לצד ניהול דו-שיח כן ואמיתי, קיומו של טיפול נכון ומקצועי, הוא זה שיאפשר לכם להתמודד עם האתגרים השונים, מולם אתם ניצבים במסגרתה של המערכת הזוגית.

מנחם יוספי – יועץ זוגי ומגשר
טלפון: 054-2232525.
שפות, בהן נערכות הפגישות – עברית / אנגלית / רוסית